سانیا

شركت الياس سانيا در سال ١٣٨٩ با توليد بهبود دهنده مايع كيك كار خود را آغاز كرد. ويژگي اين تركيب افزايش لطافت و ماندگاري كيك بود نكته جالب اينكه در آن زمان شركت با توليد تنها يك محصول توانست جايگاه خوبي در بازار ايجاد نمايد.

در ادامه كار شركت با توليد محصولات جديد رشد خود را با توسعه محصول رقم زد ، نكته اي كه در نوآوري هر محصول جديد مد نظر بود اين بود كه  از طريق هر كالاي جديد براي مشتري مزيت رقابتي خلق كرد كه اين مزيت رقابتي بايد با افزايش بهره وري همراه باشد.

يعني با حفظ قيمت تمام شده به افزايش كيفيت محصول مشتري دست يابيم، در حال حاضر شركت الياس سانيا با توليد بيش از ٣٠ تركيب  در زمینه توليد انواع : كيك صنعتي ، نان پيتزا ، دونات تخميري ،خامه قنادي ، نان سنگك ، نان جو ، پودر كيك هاي قنادي ، روغن جدا كنندهاز قالب و پودر كيك صنعتي گام موثري در راستاي توسعه بازار برداشته است.

هدف شركت الياس سانيا تا پايان سال ١٣٩٦ رسيدن به جايگاه اول ايجاد مزيت رقابتي براي مشتريانش مي باشد.


شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع پودر آماده کیک در بسته بندی های مختلف جهت تولید انواع کیک قنادی و نیز کیک سنتی می باشد.پودر کیک الیاس سانیا را میتوان در لوازم قنادی های معتبر جهت مصارف قنادی تهیه کرد.پودر کیک شرکت الیاس سانیا با نام سانیکو به بازار عرضه می گردد.از جمله مزایای کیک حاصل از پودر کیک شرکت سانیا،نرمی و لطافت کیک،حجم کیک مناسب،طعم مطلوب کیک،بافت مطلوب کیک و ماندگاری کیک می باشد.ک
شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع پودر آماده کیک می باشد که پودر کیک شکلاتی یکی از این پودر ها می باشد که میتوان با آن یک کیک شکلاتی خوشمزه و آسان پخت.پودر کیک شکلاتی الیاس سانیا که با نام سانیکو شکلاتی به بازار عرضه میگردد،جهت تولید انواع کیک قنادی در لوازم قنادی های معتبر،یافت می شود.در صورت استفاده از پودر کیک شکلاتی الیاس سانیا،با اضافه نمودن آب و روغن و تخم مرغ به مقدار لاز م و میکس مواد،خیلی آسان و راحت یک کیک شکلاتی با طعم فوق العاده برای شما آماده می شود.میتوان از پودر کیک شکلاتی  الیاس سانیا انواع کیک تولد،کیک مافین و کیک تخته ای تهیه نمود.

شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع ژل امولسیفایر یا ژل کیک جهت انواع کیک قنادی و صنعتی می باشد.
استفاده از  ژل امولسیفایرهای الیاس سانیا،باعث افزایش ماندگاری کیک،افزایش حجم کیک،طعم مطلوب کیک و نرمی و لطافت کیک می شود.
ژل امولسیفایر شرکت الیاس سانیا با بهترین کیفیت قابل رقابت با انواع مشابه داخلی و خارجی می باشد.

 

شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع پودر آماده کیک،بهبود دهنده های کیک  و نیز مغزی کیک کرم کاکائو و کرم شیری می باشد.
مغزی کیک کرم کاکائو الیاس سانیا که در تیپ 1 و تیپ 2 موجود میباشند،دارای ویژگیهای مطلوب مانند  طعم مطلوب مغزی کیک،عدم احساس بوی روغن در مغزی کیک،و بافت نرم و یکنواخت مغزی کیک می باشد.ضمنا شرکت الیاس سانیا با تحقیق و توسعه در زمینه تولید مغزی کیک شکلات(بر پایه روغن و آب)در نظر دارد این نوع مغزی کیک را نیز در سبد محصولات خود قرار دهد.

 محصولات پودری شرکت الیاس سانیا با نام سانیکو به بازار عرضه میشود.البته تمامی محصولات پودری الیاس سانیا  با نام سانیکو نمی باشد.
بنابرین واژه سانیکو جهت برند محصولات شرکت الیاس سانیا استفاده میشود.
شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع پودر آماده کیک و همچنین پودر پیتزا می باشد که با بهترین مواد اولیه تولید شده اند.انواع پودر پیتزا الیاس سانیا عبارتند از:پودر پیتزا تیپ 1،پودر پیتزا تیپ2 و پودر پیتزا ایتالیایی.لازم به ذکر است پودر پیتزا تیپ 1 و پودر پیتزا تیپ 2 جهت مصرف  پیتزا آمریکایی می باشند.
شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع پودر آماده کیک،بهبوددهنده ها،کاهنده واتراکتیویته،ژل امولسیفایر و نیز تولید کننده روغن قالب در 5 نوع میباشد که از بهترین مواد اولیه تولید شده اند و نقش مفید و کاربردی در صنعت کیک دارند

شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع کاهنده واتراکتیویته جهت جلوگیری از فعالیت واتراکتیویته می باشد.این کاهنده های واتراکتیویته الیاس سانیا  که به صنفی و صنعتی تقسیم می شوند به شرح زیر می باشند:

 شرکت الیاس سانیا تولید کننده انواع پودر آماده کیک،بهبود دهنده های کیک(کاهنده واتراکتیویته،ژل امولسیفایرروغن قالب کیک و مغزی کیک،جهت انواع کیک قنادی و صنعتی می باشد.
-از انواع پودر کیک های شرکت الیاس سانیا میتوان به پودر کیک سانیکو شکلاتی،سانیکو وانیلی،پودر کیک کاپوچینو، پودر کیک سه کاره (جهت کیک اسفنجی،رولت و تخته ای)،پودر کیک سنتی الیاس سانیا و پودر کیک روغنی اشاره کرد که از پودر کیک روغنی جهت مصارف صنعتی  و از بقیه  برای کیک قنادی  و کیک صنعتی استفاده میشیود.
-بهبوددهنده کاهنده واتراکتیویته الیاس سانیا جهت انواع کیک قنادی و صنعتی در انواع مختلف جهت افزایش ماندگاری کیک و بافت مطلوب کیک،تولید میشود.
- ژل امولسیفایرها ی الیاس سانیا نیز جهت انواع کیک در مدل های مختلف برای افزایش حجم کیک،بافت کیک،نرمی و لطافت کیک و ... استفاده میشوند.
-از روغن قالب یا روغن جدا کننده کیک الیاس سانیا برای تمامی کیک ها جهت سهولت در جدا شدن کیک از قالب در مدل های مختلف عرضه میشوند.
-از مغزی کیک شرکت الیاس سانیا میتوان به کرم کاکائو در 2 مدل اشاره کرد که برای کیک استفاده میشوند.
-میتوانید در قسمت محصولات سایت در قسمت قنادی و صنعتی تمامی محصولات مرتبط با کیک شرکت الیاس سانیا را همراه با جزئیات ملاحظه نمایید.

 

سانیا